O ZNAČKE REVITALASH®


NÁŠ PRÍBEH

Náš príbeh sa začal odohrávať v roku 2006 v Californii. Očný lekár Michael Brinkenhoff chcel vytvoriť špeciálny darček pre svoju chorú ženu Gayle, ktorá sa zotavovala po boji so zákernou rakovinou prsníka. Počas liečby jej riasy začali slabnúť a vypadávať. Dr. Brinkenhoff sa snažil nájsť spôsob, ako Gayle pomôcť a opäť vrátiť riasam ich silu a zdravie. A tak vznikol jedinečný produkt RevitaLash® Advanced, ktorý jeho žene pomohol navrátiť nielen krásne riasy, ale predovšetkým sebavedomie.

Vďaka úspechu jedného produktu mohla následne vzniknúť celá kolekcia ošetrujúcich a vyživujúcich prípravku na riasy, vlasy a obočie, ktorá vyhráva kozmetická ocenení po celom svete. Sérum na riasy RevitaLash® Advanced je dodnes najpredávanejších produktom tejto kozmetiky. Hoci išlo pôvodne o darček pre jednu ženu, stalo sa nakoniec darčekom pre ďalšie milióny žien po celom svete. ♡

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

BOJ S RAKOVINOU PRSU

Naša firma verí tomu, že všetko čo robíme, sa vráti späť. Ide o základnú myšlienku, ktorá inšpirovala vznik našej spoločnosti. Preto venujeme svoj čas, energiu a finančné zdroje na boj proti rakovine prsníka. Aktivity firmy RevitaLash sú zamerané na mnohé organizácie po celom svete, ktoré sú špecializované na výskum liečby tejto zákařné choroby.

Rakovina prsníka je najčastejším zhubným nádorom diagnostikovaným u žien. Ročne táto choroba postihne viac ako pol milióna žien, v Česku okolo 6 000. Nepodceňujte prosím pravidelné lekárske prehliadky. Vzniku nádoru bohužiaľ nikto z nás nezabráni, ale môžeme zásadne ovplyvniť to, v akom štádiu bude podchytený.